top of page

Cepti nēģi želejā

IMG_0380.JPG

Izbaudi tradicionālus ceptus nēģus želejā, kas pamatīgi stimulēs tavas garšas kārpiņas.

Šie ir sulīgi, tautā iemīļoti un godā turēti nēģi, kas kā karaļi slīdējuši pa skaistajām un tīrajām Latvijas upēm.

Nevajag daudz, lai saprastu, cik garšīgs ir šis pagatavotais nēģis, bet, kad sāksi tos baudīt, grūti būs apstāties. Protams, neviens jau nesaka, ka ir jāpērk zivis, bet kurš gan negrib sevi palutināt reizi pa reizei ar tādu gardumu kā ceptiem nēģiem želejā.

Mūsu nēģi iet cauri visam pagatavošanas procesam - no dzīva nēģa, līdz ceptam nēģim, līdz gatavam ceptam nēģim želejā, ko var likt uz ēdamgalda.

Tas nozīmē, ka būs maksimāli garšīgs apaļmutnieks, jo kontrolējam katru niansi no sākuma līdz beigām.

Izmantojam tikai ekoloģiskus, no Latvijas tīrajām upēm nākušus nēģus.

Atlasīti tiek brangākie, resnākie un treknākie sugas brāļi. Tie ir tie smeķīgākie ēšanai.

Starp citu, mēs nēģu pagatavošanai izmantojam tikai pašu nepieciešamāko (ko mūsu sentēvi būtu darījuši). Neaizraujamies ar sastāvdaļām, kuras satur e-vielas un sintētiku. Tiek izmantots absolūtais minimums, lai cepti nēģi želejā saglabātos svaigi.

Lūk, vēl daži labi iemesli, kāpēc ēst mūsu nēģus:

 • SIA "Kurzeme GB" ražo uz oglēm ceptus nēģus - perfekti vienmērīgi izceptus zeltaini-sudrabotā krāsā,
   

 • Ekoloģiski no latvijas tīrajām upēm nākuši - nebūs pēcgarša, bet gan nemainīga patīkama sulīga garša,
   

 • Sautēti nēģi - mīksti uz mēles kūstoši nēģi,
   

 • Ideāls ēdiens svētku galdam - izbrīni un atstāj labāko iespaidu saviem viesiem, kas liks sajusties pacilāti arī tev,
   

 • Plastmasas kārbās, kompakti salikti - ērti transportējami vai pārnēsājami; viegli paņemami no kārbas ar dakšiņu - ēd cik vēlies, uzliec vāku un beigās ieliec ledusskapī; nav neērtības kā ar no kubla iesveramiem nēģiem, kurus ievieto un ietin plastmasas maisiņā,
   

 • Cepti nēģi ir pašpietiekami - tas nozīmē, ka tos var ēst un labi garšo gan bez piedevām, gan ar piedevām (piemēram, uz baltmaizes ar sviestu un nedaudz uzspiestas citrona sulas),
   

 • Mūsu nēģus atradīsiet populāros Latvijas pārtikas veikalos Rīgā, Siguldā, Valmierā un Cēsīs, iespējams nopirkt SIA "Kurzeme GB" nēģus arī AS "Lido" ēstuvēs - tas tikai parāda, ka cilvēki prot novērtēt mūsu ražotos nēģus,
   

 • Tu pērc nēģus no SIA "Kurzeme GB" (uzņēmuma, kas ražo nēģus jau vairāk kā 25 gadus) - tas nozīmē, ka pērkat nēģus no ekspertiem, ceptu nēģu želejā pionieriem ar vairāku desmitgažu uzkrātu pieredzi cepšanā, sautēšanā un želejas pievienošanā.

Ja gribi baudīt izcilu garšu katru reizi, tad noteikti pamēģini mūsu galveno un populāro produktu - cepti nēģi želejā no SIA "Kurzeme GB".

Lai pasūtītu nēģus, zvani uz tālruni 25 712 939. Protams, vari arī doties uz Rīgas Centrāltirgus zivju paviljonu, kur arī atradīsiet mūsu ceptos nēģus želejā - gan 500g, gan 1kg un no kubla iesveramos.

Lai garšo un jauku dieniņu!

bottom of page