top of page
pļavnieku tirgus sia kurzeme gb.jpg

SIA "Kurzeme GB" zivju produkcija Pļavnieku tirgū

Ļoti iecienīts tirgus, kur var nopirkt arī garšīgas zivis.

SIA "Kurzeme GB" ir viens no zīmoliem, kas šeit tirgo zivis.

Mēs tirgojam ceptus nēģus želejā, ceptas reņģes želejā, tomātos vai marinādē, makreles, brētliņas, siļķes, zivju konservus un citus gardumus.

Kurš no mūsu produktiem ir populārākais Pļavnieku tirgū? Tie droši vien ir nēģi un ikri. Tas tāpēc, ka tūlīt būs Ziemassvētki un Jaunais gads.

Rīdzinieki ir priviliģēti, jo var iegādāties zivju labumus, kurus nevar citās lielajās Latvijas pilsētās. Agrāk tas bija tikai Rīgas Centrāltirgus, bet tagad arī Pļavniekos.

Vēl, par ko mēs SIA "Kurzeme GB" ļoti priecājamies, ir labās atsauksmes par mūsu produkciju. Pļavnieku iedzīvotāji runā: "Tik garšīgu siļķes fileju nemūžam neesmu ēdis"; "man ļoti garšo šīs brētliņas garšvielu sālījumā"; "izķeramas ceptas reņģes", u.t.t.

Protams, mūsu ražotais zivju sortiments ir domāts tieši jums.

Tas, ka saņemam apstiprinājumu par kvalitāti un labo garšu no saviem pircējiem Pļavnieku tirgū pierāda, ka esam uz pareizā ceļa.

Labi.

Ja vēlies pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada iepirkt visādas gardas zivis un arī, protams, citus labumus, ko arī citi ražotāji tirgo, droši dodies uz Pļavnieku tirgu A. Saharova iela 30.

Kā atrast SIA "Kurzeme GB" stendu?

Nekas grūts.

Vienkārši dodies pa taisni līdz galam no centrālās ieejas un tad pa labi.

Uz tikšanos pie SIA "Kurzeme GB"!

Vēlies ko pajautāt, pirms apmeklē mūsu stendu?

Izmanto šo apakšējo kontakt-formu.

  • Facebook
  • LinkedIn

Paldies par iesniegšanu!

bottom of page