top of page

Jā, sadarbība ir mums abiem izdevīga...

Ja esat jau izlēmis sadarboties ar mums - SIA "Kurzeme GB" un negribat kavēt laiku, izmantojiet pogu apakšā, lai sakontaktētos ar mums:

toa-heftiba-_UIVmIBB3JU-unsplash.jpg

Izdarīt otram biznesa partnerim visu pa prātam nav viegls darbs. Mēs SIA "Kurzeme GB" nesaucam sevi par ideāliem, bet pieredze vairāk kā 25 gadu garumā ir likusi sevi izkopt un uzlabot visos kritērijos saistībā ar zivju produkciju un tās nodošanu zivju izplatītājiem.

Protams, jūsu mērķis ir, lai mūsu sadarbība dotu jums mērāmu labumu. Mēs arī gribam, lai jūs nopelnītu no sadarbības papildus naudu, jūsu klienti būtu apmierināti ar garšīgajām zivīm, tiktu būvēts jūsu zīmols, utt.

Ja godīgi, zivis mums ir - un tās ir labi atzītas vairākās Latvijas pilsētās kā Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Jēkabpilī, Salacgrīvā un citur. Tās cilvēkiem garšo un cilvēki tās pērk (ne tikai ceptus nēģus želejā, bet arī citas zivis).

Tad, kur ir problēma?

Problēma ir tāda, ka daudzi zivju mīļi vēl nezina, ka tādas garšīgas zivis pastāv. Piemēram, Salacgrīvā (mūsu atrašanās vietā) lielais vairums atpazīst SIA "Kurzeme GB", bet kā ar citām lielākām Latvijas pilsētām?

Cilvēkus vajag pieradināt pie zivīm, kas ir labas!

Tas daļēji ir jūsu uzdevums, veidojot sadarbību ar mums.

Mēs ceram, ka arī citās lielajās Latvijas pilsētās jau ir potenciālie pircēji, kas grib nobaudīt un kļūt par SIA "Kurzeme GB" zivju mīļiem.

Piemēram, Kurzemē un Zemgalē mums vēl nav neviena sadarbības partnera, bet tas ir tikai loģiski, ka tur jau atrodas īsti zivju ēdāji, kas nevar sagaidīt nobaudīt labas zivis.

Jums ir iespējas paņemt no mums vairumtirdzniecībā ne tikai mūsu pamatproduktu - ceptus nēģus želejā 1kg, 500g un no kubliem, bet arī citus zivju produktus (kulināriju) - ceptas reņģes želejā vai tomātu mērcē, ceptu skumbrijas fileju želejā vai tomātos, ceptas reņģes marinādē, reņģu filejas eļļā, ceptas siļķes fileju tomātos, siļķu fileju eļlā, brētliņas, u.c. garšīgus un jau populārus produktus.

Labi, bet kādi tad ir tālākie soļi, lai izveidotu abpusēji izdevīgo biznesa sadarbību?

Patiesībā viss ir ļoti vienkārši.

Veidi, kā ar SIA "Kurzeme GB" sazinātos ir dažādi un jums ērti.

Jūs varat zvanīt uz tālruni 25 712 939, vai arī nosūtīt e-pastu uz rbendrats@gmail.com vai izmantot kontaktformu šeit - https://www.ceptinegi.lv/kontakti

Uz labu sadarbību un jauku jums dienu!
 

bottom of page